Нова секция във форума само за регистрирани

Мнения, препоръки, съвети - всичко свързано с функционалността, съдържанието и дизайна на сайта и форума

Теми с ограничен достъп?

Само за регистрирани потребители
6
33%
ВИП група със заявка и одобрение
12
67%
Както си е досега - отворено за всички
0
Няма гласове
 
Общо гласове: 18

Потребителски аватар
xevi
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 407
Регистриран на: нед авг 05, 2007 12:34 pm
:: 108 рецепти от xevi
:: 706 снимки от xevi

Нова секция във форума само за регистрирани

Мнение от xevi » съб авг 29, 2015 8:31 am

Беше предложено да направим възможност част от форума да стане достъпна само за регистрирани потребители за да може в темите да се споделят снимки и по-лична информация и тя да не е видима за всички. Има много варианти как да направим това, предлагаме ви 2 подхода:

Вариант 1
Да създадем нова секция, която да е достъпна само за регистрирани потребители - само такива могат да четат и пишат в нея.
Плюсовете са, че не всеки може да вижда съдържанието, но пък пак остават много хора, които имат достъп. В момента имаме над 10 хиляди регистрирани потребителя, а регистрацията е лесна, бърза и безплатна.

Вариант 2
Да създадем нова секция, която да е достъпна само за определена група хора - в групата ще се допускат само одобрени потребители.
Плюсовете са, че много малко хора ще имат достъп до темите, така че информацията ще е защитена. Минусите - ще отнеме време да се съберат хората в групата, всеки нов ще трябва да бъде одобрен от лидерите на групата (които вие ще изберете), ще е трудно нови хора да стигат до групата (всичко, което се говори в групата е недостъпно извън нея) и броя хора ще е по-малък като цяло отколкото иначе и има възможност да стане скучно.

Това са двата варианта, като разбира се може и да останем както досега - всичко е видимо за всички.

Не става дума да затваряме целият форум, а да отделим нова част от него.

Моля, дайте вашето мнение в тази тема и глас в анкетата.


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб авг 29, 2015 10:01 am

Здравейте,
Аз мисля, че по-добрия вариант е да се създаде затворена група, в която да с членува само със заявка и одобрение. Не говорим да се затваряме тотално, а да има възможност да се споделя и коментира без да се чете от всички. Нямам предвид да "опустеят" другите теми във форума, но понякога човек иска да сподели нещо по-лично, да поиска съвет и не е нужно да го знае целия свят.
В момента правим това във Фейсбук, но там мисля че е много трудно да четеш и пишеш едновременно. А и много трудно е да се върнеш назад, за да видиш какво са писали останалите.

Нека момичетата си кажат мнението - както във всички теми, всеки може да си напише мнението, така мисля че би било и тук. Всеки е добре дошъл, стига да е добронамерен - да не се търси повод за клюкарстване, показност или злонамереност.
Мисля че няма да се стигне до там да има засегнати кой е включен в групата и кой не и някакви задни мисли - досега виждаме, че има много загриженост и съпричастност към всеки от нас, надявам се да си запазим добрия тон :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб авг 29, 2015 12:20 pm

Здравейте :)
Съгласна съм с Бони.
Групата с времето сама се е създала. Тук малко или много се познаваме от години, с някои лично. И взаимоотношенията ни са прекрасни, приятелски и толерантни. Не се делим на такива и онакива, приемаме се такива каквито сме с грешките, проблемите и радостите си. Гордеем се една с друга, подкрепяме се и денят заедно минава по-леко. Приятелските жестове са много и без задни мисли.
Това не означава, че ще се затворим за нови хора.
Някои са "прелетни птички", те минават, завихрят и отлитат, отнасяйки нашите съкровенни мисли. Такива, мисля, не са ни нужни.
И ще цитирам Бони " Всеки е добре дошъл, стига да е добронамерен - да не се търси повод за клюкарстване, показност или злонамереност."
Приятен ден :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » съб авг 29, 2015 1:20 pm

Здравейте!
Разбира се, че гласувам за вторият вариант и подкрепям момичетата, които искат да общуват свободно. Натали, и аз съм от тези, които са тук отдавна ( мисля, че бях от активните тогава) , но различни причини ме държаха за дълго далеч. Без значение дали ще съм в тази група, ви подкрепям в желанието и ще продължа да съм в сайта при всеки удобен момент. Целувки и пожелания за приятен следобед!
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб авг 29, 2015 2:59 pm

ЗДРАВЕЙТЕ!
И аз съм за втория вариант.Няма да повтарям Бони,Наталка и Ани.
Мисля като тях,за групата,за приятелството!
Xevi,извинявам се,не е тук мястото,два пъти писах до вас чрез
плика най-долу на страницата,но явно неуспешно.Не мога да влизам
в любими рецепти и не мога да пиша коментари.Извинете,напишете ми къде да опиша проблема.
ХУБАВ СЛЕДОБЕД!

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » съб авг 29, 2015 3:14 pm

Миле, и аз съм със същия проблем... Аз не ползвам facebook и може би е нужно да се регистрираме отново? И аз писах в подходяща тема, но няма отговор все още.
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
xevi
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 407
Регистриран на: нед авг 05, 2007 12:34 pm
:: 108 рецепти от xevi
:: 706 снимки от xevi

Мнение от xevi » съб авг 29, 2015 4:12 pm

Няма нужда от нови регистрации, момичета писах ви на лични и ще оправим проблемите :)

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » съб авг 29, 2015 5:51 pm

Здравейте!
Аз също подкрепям момичетата за вариант 2.
Както и другите казаха, целта ни не е да се затворим и да не допускаме нови приятели, а да можем спокойно да пишем по различни теми без да се притесняваме кой ще прочете и ще продължи да обсъжда извън форума.
Хубава вечер на всички!

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » съб авг 29, 2015 6:12 pm

Аз също смятам, че вариант 2 е удачен, по-сигурен и аз лично бих се чувствала защитена. Мен например момичетата ме поканиха в темата от друга тема в сайта- писах в темата Плетиво. Винаги има начин да се добавят нови хора и без всеки да ни чете. Напълно съм съгласна с всичко казано дотук от останалите момичета, създадохме стабилно приятелство , групата е изградена и аз съм убедена, че всички ще се чувстваме по-свободни да обсъждаме най-различни теми ако сме затворена група.

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб авг 29, 2015 6:24 pm

Здравейте! Напълно съм съгласна с вариант 2.Така и аз ще се чувствам по-спокойна и ще можем да споделяме всичко без да се притесняваме, че ще бъдем обсъждани извън форума.
Това е моето мнение. Хубава вечер на всички!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Отговори