проблем с рецепта

Мнения, препоръки, съвети - всичко свързано с функционалността, съдържанието и дизайна на сайта и форума
Отговори
Потребителски аватар
mamcheto61
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 185
Регистриран на: съб сеп 11, 2010 11:32 am
:: 195 рецепти от mamcheto61
:: 1056 снимки от mamcheto61
Местоположение: c.Cтрaнcко Хacковcко

проблем с рецепта

Мнение от mamcheto61 » пет юни 07, 2013 10:41 am

:thinking: Снощи една приятелка ми поиска рецептата за Туршия от пресен чесън (без варене) защото линка който и бях дала(този който и тук съм сложила )като кликне на него и показвал следното Изображение.Изпратих и отново този линк,проверих дали се отваря рецептата и всичко беше нормално,но тази сутрин отново направих проверка и пак изписва че не е намерена рецепта.Потърсих я с търсачката и рецептата се отвори нормално..Сега се питам дали пак като мине някой друг час пак няма да се намира рецептата.Също така нямам информация и съобщение че рецептата е изтрита и ако е така защо не съм уведомена за това..защото изпадам в неловки ситуации.Не знам къде е проблема затова и си позволих да отворя тема за това..Моля да бъда извинена ако нещо съм сбъркала,но се надявам проблема да бъде отстранен,защото имам албум с рецептите които съм публикувала тука а също така и с рецепти от сайта които съм приготвяла и под всяка снимка поставям линк към Веселия готвач с рецептата-което много ме улеснява..а така печеля и нови почитателки за нашия сайт..Благодаря предварително!!! :?


Потребителски аватар
mamcheto61
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 185
Регистриран на: съб сеп 11, 2010 11:32 am
:: 195 рецепти от mamcheto61
:: 1056 снимки от mamcheto61
Местоположение: c.Cтрaнcко Хacковcко

Мнение от mamcheto61 » пон юни 10, 2013 1:12 pm

за сега всичко е наред-вече като се кликне на линка и се отваря рецептата..дано да няма повече проблеми..

Meri_Popins
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 56
Регистриран на: ср апр 09, 2014 12:44 pm
:: 188 рецепти от Meri_Popins
:: 327 снимки от Meri_Popins

Мнение от Meri_Popins » чет юли 09, 2015 1:35 pm

Здравейте. съжалявам че се е получило така с твоите рецепти, Мамчето! Аз имам друго питане към админите. Защо има лимит за качване на рецепти? Ако искам да кача днес 20 рецепти?
Добре дошли във моята страничка!
Обичам да готвя, да правя нови интересни рецепти. Обожавам българска, италианска, китайска и особено френската, Един по-здрав от мен за всички идиоти които ме изхвърлиха!

Meri_Popins
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 56
Регистриран на: ср апр 09, 2014 12:44 pm
:: 188 рецепти от Meri_Popins
:: 327 снимки от Meri_Popins

Мнение от Meri_Popins » ср апр 05, 2017 12:39 am

Извинявам се но няма ли някой да отговори на питането ми? Обикновено се нахъсвам и качвам доста рецепти на 1 ден!
Добре дошли във моята страничка!
Обичам да готвя, да правя нови интересни рецепти. Обожавам българска, италианска, китайска и особено френската, Един по-здрав от мен за всички идиоти които ме изхвърлиха!


Отговори