Нов вид на страниците с рецепти

Мнения, препоръки, съвети - всичко свързано с функционалността, съдържанието и дизайна на сайта и форума
Потребителски аватар
tillia
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 510
Регистриран на: ср фев 20, 2008 8:23 pm
:: 721 рецепти от tillia
:: 2770 снимки от tillia
Контакти:

Нов вид на страниците с рецепти

Мнение от tillia » ср апр 25, 2012 3:18 pm

Неви, Павел, поздравления за новия вид на сайта, по-специално за новите рецепти! :clap: Много ми харесва шрифта, подреждането. :thumbsup:
http://da-gotvim-s-tillia.blogspot.com/
http://www.snimka.bg/?profile,albums

Истината е въпрос на гледна точка !
Изображение Изображение


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср апр 25, 2012 6:22 pm

Поздравления :chef:
И на мен много ми харесва промяната - по-функционално е :thumup: Освен това и наличието на подобни рецепти дава по-голям избор при търсене :thumbsup:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ma_rri_na
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 220
Регистриран на: ср окт 15, 2008 9:55 pm
:: 106 рецепти от ma_rri_na
:: 653 снимки от ma_rri_na
Местоположение: Варна

Мнение от ma_rri_na » ср апр 25, 2012 8:50 pm

И от мен поздравления. Много ми хареса опцията за това, дали да се следят коментарите към дадена рецепта , независимо дали си пуснал или не коментар .
Опцията за споделяне във Фейсбук е също много хубава.
Само защо го няма от каква националност е рецептата . Не че се оплаквам. Браво! :clap: :clap: :clap:
Много е хубава новата визия - с разположение на коментари , рецепта , големината и типа на шрифта .

Потребителски аватар
mamcheto61
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 185
Регистриран на: съб сеп 11, 2010 11:32 am
:: 195 рецепти от mamcheto61
:: 1056 снимки от mamcheto61
Местоположение: c.Cтрaнcко Хacковcко

Мнение от mamcheto61 » ср апр 25, 2012 10:03 pm

:clap: :clap: Браво!!!Бях много приятно изненадана днес от новия облик на рецептите!!!Супер е.... :clap: :clap: :clap:


Потребителски аватар
Pavel
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 908
Регистриран на: нед авг 05, 2007 11:04 am
:: 26 рецепти от Pavel
:: 393 снимки от Pavel
Контакти:

Мнение от Pavel » чет апр 26, 2012 6:11 am

Здравейте весели готвачи :)

Радвам се, че първите коментари за новият вид на страниците с рецепти са положителни :) Промяната не е малка, опитахме се да включим нови неща, да направим познатите елементи по-удобни, а и самите страници по-бързи :) Работата не е завършена, може да има още малки промени, но общият изглед, който целяхме е постигнат. Вашето мнение както винаги е много важно за нас - кое ви допада, кое не, какво друго би било добре да сложим или махнем - споделете какво мислите :thumup:

Ето и списък с промените (или поне най-важните и видими):

:arrow: размер на буквите - всичко е по-голямо, с цел текстовете да бъдат по-лесни за четене
:arrow: елементите са разместени, като част от "детайли" е в горната дясна част на страницата, а останалото е разпръснато на по-подходящи места
:arrow: всички "неща" (колекции, категории, националност) в които участва рецептата са в удобен списък под приготвянето (Още рецепти за), ако има статии от Навигатора по тема засегната в рецептата, те следват отдолу (Свързани статии)
:arrow: Подобни рецепти - според мен едно от най-важните допълнения - 3 рецепти, които имат нещо общо с разглежданата
:arrow: Коментари: тук промените са визуални и функционални. Формичката за писане на коментар е скрита при зареждането на страницата, показва се с едно цъкване на връзката - така заема по-малко място, а и е на по-удобно място. Голямата промяна е, че вече няма възможност за поставяне на оценка на рецептите. Оценките са заменени от поле, което можете да маркирате ако сте изпробвали рецептата и сте доволни от резултата.
:arrow: Връзката "добави снимка" вече в дясната колонка, точно под снимките към рецептата.
:arrow: Под снимките е формичката за добавяне на рецепта в "Любими" или ако вече е там - връзка към папката, която я съдържа.
:arrow: Следват различни варианти за споделяне на рецептата - с едно цъкване Фейсбуук приятелите ви ще видят какво харесвате, а кода за споделяне във форуми е със същото съдържание както преди - само копирате и поставяте при писане във форума, там ще излезе връзка към рецептата.
:arrow: Голямо Фейсбуук каре - от там можете да покажете, че харесвате Веселият Готвач като цяло, както и да следите избрани рецепти и новини от Фейсбуук страницата ни, без да има нужда да я посещавате.
:arrow: Последно разглеждани рецепти - за ваше удобство този списък съдържа връзки към последните 10 рецепти, които сте разглеждали
Aut viam inveniam aut faciam

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » чет апр 26, 2012 7:34 am

Промяната не е лоша.Малко ми е хаотично,но ще свикна.Не може ли да имам малко цвят :whistle: ?

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет апр 26, 2012 7:57 am

Промяната ми харесва, препратките към сходни рецепти е много удачно.
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » чет апр 26, 2012 8:10 am

Неви,Павел ....браво много е добре така ,добре сте се сетили .Вече и без очила виждам написаното .БРАВО :clap:

Потребителски аватар
Pavel
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 908
Регистриран на: нед авг 05, 2007 11:04 am
:: 26 рецепти от Pavel
:: 393 снимки от Pavel
Контакти:

Мнение от Pavel » чет апр 26, 2012 12:21 pm

i4eto3421 написа:Промяната не е лоша.Малко ми е хаотично,но ще свикна.Не може ли да имам малко цвят :whistle: ?
Шареното идва от прекрасните снимки, които правите :)
Aut viam inveniam aut faciam

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет апр 26, 2012 4:32 pm

Много ми допадна промяната,както пише Маги и без очила се чете лесно,поздравления.


Отговори