Неприятно...

Мнения, препоръки, съвети - всичко свързано с функционалността, съдържанието и дизайна на сайта и форума
Отговори
Потребителски аватар
neli.mag
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 138
Регистриран на: пон авг 06, 2007 12:26 pm
:: 33 рецепти от neli.mag
:: 136 снимки от neli.mag
Местоположение: Кърджали

Неприятно...

Мнение от neli.mag » нед юни 27, 2010 5:20 pm

От вчера като отворя някоя рецепта и - в нея половината думи или част от дума излизат в син цвят, че дори и подчертани. Ако без да искаш натиснеш по нея веднага се появява прозорче с някакъв надпис. Много неприятна работа, че това е навсякъде - в мненията във форума, в коментарите към рецептите. И при вас ли е така?


Потребителски аватар
Pavel
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 908
Регистриран на: нед авг 05, 2007 11:04 am
:: 26 рецепти от Pavel
:: 393 снимки от Pavel
Контакти:

Мнение от Pavel » нед юни 27, 2010 5:32 pm

Здравей Нели,

Забелязала си нов вид реклама, който сме пуснали експериментално в сайта. Разбирам, че е ново нещо, но сме се постарали да не е твърде натрапчиво. В рецептите се показват максимум до 3 думи и то само в приготвянето, а във форума - до 7 на цяла страница.

Все още е рано да преценим дали и в какъв вид ще остане тази реклама, като цяло очакванията са големи... пък ще видим :)

Поздрави
Павел
Aut viam inveniam aut faciam

mandragoraa
ентусиаст с миксер
ентусиаст с миксер
Мнения: 70
Регистриран на: пет авг 14, 2009 10:33 am

Мнение от mandragoraa » нед юни 27, 2010 5:33 pm

нещо настроиката ви не наред
:thumup: аз поне нямам проблем

Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » ср юни 30, 2010 2:33 pm

И мен ме дразнят подчертавките в сайта. По принцип рекламите ми действат зле. Много малко от тях (говоря като цяло и в интернет пространството, и телвизия, радио) са ненатрапчиви, всичко останало е чак досадно. Не знам как ви действат на вас, но аз нещо прекалено рекламирано го игнорирам на 100%.


sharko
мераклия с бъркалка
мераклия с бъркалка
Мнения: 1
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:08 pm

Мнение от sharko » ср окт 20, 2010 5:52 pm

Имах си регистрация и си ползвам Веселия готвач много често. Бях в отпуск за 3 мес. и когато се върнах не мога да си вляза в ,, любими,, защото паролата не се приема. Опитах няколко пъти със забравена парола но не се получи отговор. Принудих се да си направя нова регистрация но си загубих любимите рецепти. Неприятно. Сайта ви е страхотно направен, улеснен и многофункционален.

Потребителски аватар
mamcheto61
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 185
Регистриран на: съб сеп 11, 2010 11:32 am
:: 195 рецепти от mamcheto61
:: 1056 снимки от mamcheto61
Местоположение: c.Cтрaнcко Хacковcко

Мнение от mamcheto61 » пон фев 06, 2012 8:02 pm

:cursing: :cursing: Много неприятно ми стана като влязох тая вечер в сайта и прочетох ето това http://www.receptite.com/%D1%80%D0%B5%D ... 0%B5%D0%B5
Възможно ли е администраторите да вземат мерки и да махнат двете рецепти които е пуснал този човек,а също така да му бъде блокиран профила. :cursing: :cursing: :cursing:

Потребителски аватар
xevi
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 407
Регистриран на: нед авг 05, 2007 12:34 pm
:: 108 рецепти от xevi
:: 706 снимки от xevi

Мнение от xevi » вт фев 07, 2012 1:02 am

Готово е, мерси за сигнала.

:dots:


Отговори