УЖАСНИ торти за Хелоуин (Halloween)

Най-сладката част от форума - идеи, съвети и предложения за засукани десерти, торти, фигурки, украси, глазури...
Потребителски аватар
sladurko
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 19
Регистриран на: нед ное 29, 2009 2:03 pm
:: 3 рецепти от sladurko
:: 4 снимки от sladurko
Местоположение: София

Мнение от sladurko » ср яну 13, 2010 12:37 pm

Вили, после горко на този който е срещу теб :D
Да си призная и аз много се погнусих и малко ми е неприятно, че някои хора биха си помислили да не говорим че са и направени толкова гнусни неща от толкова сладка храна. Просто считам че трябва да има някаква граница, която не е хубаво да се прекрачва.


Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » ср яну 13, 2010 11:23 pm

Aз пък,да ви призная,след като сервирах на рождения ден на 9 годишния си син(на 27.10.,съвсем в стила на предстоящия Хелоуин), торта с очи и отрязани пръсти,с тайния мерак да шашна него и приятелите му,а те,едва прикрито подхилквайки се,ми заявиха:''А,ние скоро на друг рожден ден ядохме череп!'',се почувствах съвсем като пирон,забит в кисело мляко :( .И,верно,тези с вътрешностите леко ме притесняват визуално,но задължително бих ги пробвала на вкус,и вярвам,че няма да ме разочароват :thumup: !

mihaelaivanova
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 13
Регистриран на: нед ное 08, 2009 6:49 pm
:: 1 рецепти от mihaelaivanova
Местоположение: лондон UK

Мнение от mihaelaivanova » ср яну 27, 2010 2:11 pm

голям майсторлък се иска, но иначе :cursing: puke

irrra
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 1
Регистриран на: вт апр 07, 2009 9:30 am

Мнение от irrra » съб юни 12, 2010 7:12 am

:eek: :yup: предполагам са вкусни щом за украса (акс може така да се нарече) толкова труд е положен и вътре ще си струва.Ама гнуснички са. :yup:


Отговори