сладкарски бои

Най-сладката част от форума - идеи, съвети и предложения за засукани десерти, торти, фигурки, украси, глазури...
milenita_a
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 3
Регистриран на: съб авг 07, 2010 1:11 pm
:: 5 рецепти от milenita_a
:: 14 снимки от milenita_a

Re: сладкарски бои

Мнение от milenita_a » пет мар 09, 2012 10:01 pm

Аз съм използвала само на "Йоткер", но съм чувала и за боята за яйца, та за това реших да чуя и вашите мнения. Сега поръчах на Americolor, ще видя разликата. Аз съм от Бургас и тук освен на Йоткер, други сладкарски бои не съм виждала, дори в най-големите ни вериги магазини.


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср мар 14, 2012 9:59 am

Аз живея в Германия и тук също дори в големите магазини няма други бои, освен на Швартау. Бои за фондан, айсинг и т.н. се продават в специализирани магазини или онлайншопове, които първо трябва да ги откриеш, а не са на път и под път :wink: Аз поръчвам моите в онлайн магазин и си ги получавам по пощата. Трябва да си запасена за всяка евентуалност, защото не можеш да прескочиш до магазина и да си купиш патешко жълто, защото неочаквано ти трябва :) Но затова пък качеството е чудесно :)
www.facebook.com/artandhobby

milenita_a
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 3
Регистриран на: съб авг 07, 2010 1:11 pm
:: 5 рецепти от milenita_a
:: 14 снимки от milenita_a

Мнение от milenita_a » чет мар 15, 2012 10:56 am

Така си е Aliana, права си. Тъй като аз съм много, много...начинаеща и докато се ориентирам :)

Потребителски аватар
teditodorova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 15
Регистриран на: нед яну 25, 2015 2:34 pm
:: 67 рецепти от teditodorova
:: 406 снимки от teditodorova

Мнение от teditodorova » съб фев 07, 2015 12:20 pm

В нтернет ги има навсякъде.В големите магазини също.За боите за яйца,не са ли малко вредни за използване в сладкарството?
Мама на две страхотни деца, изпитател в кухнята и луд фен на Рудолф Ван Веен :thumbsup: В редките дни, когато имам време, обичам да прекарвам в кухнята. Готвенето е изкуство! :chef:


Отговори