Карвинг инструменти - къде?

Изкуството на красивата храна
Отговори
Потребителски аватар
sweet_mama4
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 32
Регистриран на: вт мар 03, 2009 12:53 am
:: 40 рецепти от sweet_mama4
:: 83 снимки от sweet_mama4
Контакти:

Мнение от sweet_mama4 » ср мар 25, 2009 9:09 pm

Здравейте весели готвачи,някой знае ли от къде мога да си закупя карвинг комплект(инструменти) и как вървят цените горе долу?Приятна вечер на всички :chef:


kunida
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 12
Регистриран на: вт мар 17, 2009 12:58 pm
:: 5 рецепти от kunida

Мнение от kunida » чет мар 26, 2009 9:22 am

Магазинът се намира в кв."Редута".Уличката е малка и е успоредна на "Каймак чалан",която излиза на бул."Ситняково"преди светофара с ул."Оборище".Друг ориентир би могло да ти бъде и авто-техникума"Макгахан"на ъгъла на ул."Велчо Атанасов"и "Кадемлия".Можеш да погледнеш в карта на София,а и всички таксиметрови шофьори ще те заведат безпроблемно.
Има различни комплекти на различни цени в зависимост откъде е вноса.Този, за който говоря е от 12 прибора,като всъщност са 6 дръжки с по 2 накрайника от двете страни.Бях го видяла преди няколко месеца,но ако се интересуваш утре ще мина да погледна.Живея наблизо.
Хубаво е някой път сама да го посетиш,защото има фантастични неща.Аз например само от там си купувам какото и кувертюра.Какаото е белгийско,с 24 працента масленост и мирише на шоколад.А кувертюра е просто страхотен - и той е белгийски и няма нищо общо с гръцкия,който се води за добър.Има най-различни форми,шприцове,украси ,бои ,каталози,машинки и какво ли още не.Доста неща съм си купила от там.Всъщност,този магазин е за професионално сладкарско и готварско оборудване и зарежда ресторанти и по-добрите сладкарски ателиета,но продават и на дребно някои неща.Дано да съм била изчерпателна.





Това намерих като указание в един сайт

kunida
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 12
Регистриран на: вт мар 17, 2009 12:58 pm
:: 5 рецепти от kunida

Мнение от kunida » чет мар 26, 2009 9:24 am

всъщност ето ти линк да почетеш малкоhttp://www.gotvetesmen.com/forum/index. ... 7.msg18386

Потребителски аватар
sweet_mama4
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 32
Регистриран на: вт мар 03, 2009 12:53 am
:: 40 рецепти от sweet_mama4
:: 83 снимки от sweet_mama4
Контакти:

Мнение от sweet_mama4 » чет мар 26, 2009 9:43 am

kunida Благодаря за изчерпателния отговор.Аз живея делече от този магазин,но ако ти е възможно моля те мини и погледни цените на инструментите.И още нещо ковертюра на каква цена е?МНого благодаря :chef: :cook: Ако можеш виж и цената на сладкарски пош! :)


kunida
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 12
Регистриран на: вт мар 17, 2009 12:58 pm
:: 5 рецепти от kunida

Мнение от kunida » чет мар 26, 2009 9:55 am

За съжаление и на мен не ми е удобно, но провери дали не можеш да си ги купиш от тук он лайн http://www.profysonline.com/bg/Products ... tegoryID=3


Отговори