Хранителният режим на Карл Лагерфелд

Кое е полезно и кое не? Вкусотии, вкусотии, но как да отслабнем?
Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » вт дек 22, 2009 3:01 pm

Браво,Нинка!Разкажи повече,как успя,спортува ли,какво,какъв режим на хранене ползва.Страхотно е,че си успяла веднъж,ще се справиш и сега,щом вече знаеш как :clap:.


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » вт дек 22, 2009 5:30 pm

gigi,мила, аз не съм най-подходящия пример за отслабване.От начало ми беше много трудно.Започнах да намалявам храната като количество- не съм броила калорий.След това закусвах един грейпфрут и кафе :) ,на обяд месо и салатка,вечерях кисело мляко-или Активия.Като видях,че има резултат се стимулирах и започнах тогава така нашумялата диета с ябълки и чай,така издържах 18 дни.След това започнах захранването-предимно сьс супи.След това си забраних храни,в които има брашно и захар.Но през цялото време съм хапвала по малко мед и много ходене 2-3км.И пак казвам това не е правилното отслабване! :) :) :)
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » чет дек 24, 2009 3:18 pm

Защо да не е правилно отслабването,Нинка?Като изключим ябълково-чаения ти период,който е малко екстремен,всичко друго е доста разумно.На всичко отгоре си успяла да се захраниш ''човешки'',нещо,което аз не успявам.По-лесно ми е да гладувам,отколкото да се захранвам.А този режим,който ползва maggie07,e много добър,защото не се лишаваш от нищо,както е при Аткинсън,Дюкан и други подобни.Само да минат празниците... :D


Отговори