Диетата на Дюкан

Кое е полезно и кое не? Вкусотии, вкусотии, но как да отслабнем?
Потребителски аватар
ani_perla
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 146
Регистриран на: пет фев 06, 2009 1:21 pm
:: 67 рецепти от ani_perla
:: 114 снимки от ani_perla

Мнение от ani_perla » съб апр 04, 2009 7:27 am

Да ти кажа досега не съм отслабнала покрай бебето :x ,той е доста кротък.Явно ще чакам да проходи и тогава да слабея :rotlf: .


Потребителски аватар
vile11
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 75
Регистриран на: нед мар 08, 2009 9:41 pm
:: 7 рецепти от vile11
:: 16 снимки от vile11

Мнение от vile11 » нед апр 05, 2009 3:35 pm

Vida, искам да те питам във връзка със безвъглехидратната диета. Четох в нета, че може да се ядат колбаси ( без кремвирши). Но по-точно кои? Моят мъж всяка вечер купува сушеница, например нея може ли и за яйцата не разбрах?

Потребителски аватар
pepina82
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 6
Регистриран на: ср мар 18, 2009 3:49 pm

Мнение от pepina82 » пон апр 06, 2009 1:27 pm

здравеите,нека и аз се включа.започнах я тази диетка,но се издъних след3-4 дни.но мисля пак да започна този път сериозно,и то след като съм набавила всички х ани,защото мисля,че в сравнение с други драконовски диети тази поне не те кара да гладуваш.лесно е да се спазвазащото не те мъчи глада,но просто трябва да си стриктна,а не като мен :sign_oops: рносмятам да се заема както трябва,ще видим,ще пиша :thumbsup: успех на всички заели се

Потребителски аватар
vile11
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 75
Регистриран на: нед мар 08, 2009 9:41 pm
:: 7 рецепти от vile11
:: 16 снимки от vile11

Мнение от vile11 » пон апр 06, 2009 1:48 pm

Pepina, кажи ми може ли да се яде сушеница? Кажи ми ти как мислиш? Какви храни си набавила? Нямам време да варя месо. Варени наденици, македонки - тях изобщо не ги ядем. От саламите единствено - на народен - Телешки и Шунка. Кажи ми мнението си?


Потребителски аватар
desislawa
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 88
Регистриран на: ср яну 28, 2009 8:05 pm
:: 47 рецепти от desislawa

Мнение от desislawa » пон апр 06, 2009 2:04 pm

Кои храни участват в изготвянето на режима?
Основните храни, на които се основава режима, са тези с богато съдържание на мазнини и белтъци и ниско съдържание на въглехидрати. В тази група спадат:
ядки
месо и месни изделия разрешени,забранени са пушените.
яйца твърдо сварени
риба и морски деликатеси
семена
мляко (пълномаслено) и млечни изделия (сирена, извари, кашкавали и др.)
Зеленчуците се консумират сурови, приготвени на пара или задушени в мазнина. Храната се задушава, вари на пара и поднася сурова, варена или печена на фурна или скара.

Потребителски аватар
vile11
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 75
Регистриран на: нед мар 08, 2009 9:41 pm
:: 7 рецепти от vile11
:: 16 снимки от vile11

Мнение от vile11 » пон апр 06, 2009 5:29 pm

Поразрових се из нета, във форуми четох мнения. Живот и здраве утре започвам безвъглехидратната диета, че наближава времето за късия ръкав. Най-трудно ще ми е без хляб. Утре трябва да купя подсладител за кафето и някои витамини и минерали. Стискайте ми палци. В момента съм 65кг.

Потребителски аватар
pepina82
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 6
Регистриран на: ср мар 18, 2009 3:49 pm

Мнение от pepina82 » ср апр 08, 2009 12:19 pm

vile11 написа:Pepina, кажи ми може ли да се яде сушеница? Кажи ми ти как мислиш? Какви храни си набавила? Нямам време да варя месо. Варени наденици, македонки - тях изобщо не ги ядем. От саламите единствено - на народен - Телешки и Шунка. Кажи ми мнението си?
Ами според мен може да ядеш салами,аз ядох когато се пробвах :oops: а пук прочетох,че заешкото било режимно,и понеже имаме,мисля като започна сериозно да наблегна на него :serve:

Потребителски аватар
pepina82
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 6
Регистриран на: ср мар 18, 2009 3:49 pm

Мнение от pepina82 » пон апр 13, 2009 10:57 am

от днес наи официално започвам с диетата :thumbsup: стискаите палци :D и моля споделяите ,да си даваме кураж взаимно!въоръжила съм се с мляко,яица,месце следобяд ще ида за трици и съм готова.само воля да ми стигне,че иде лято :wink: :D :D :D

Потребителски аватар
desislawa
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 88
Регистриран на: ср яну 28, 2009 8:05 pm
:: 47 рецепти от desislawa

Мнение от desislawa » пон апр 13, 2009 12:34 pm

Браво pepina.Нахъсала си се много.Но без спорт не очаквай големи резултати.В началото това което се сваля не са мазнини а вода.За да почнещ да изгаряш мазнини трябва и спорт .Ако имаш възможност почни да ходиш на фитнес и пий Л карнитин.Той изгаря мазнини чрез кислород.Затова тренировките трябва да са по-изморителни, за да се задъхващ и така вкарваш повече кислород.Така отслабващ и се стягаш.
Желая ти успех и да се похвалиш с резултати!:)

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » ср апр 22, 2009 11:16 am

Здравейте!Не бях влизала дъло време и за това не съм отговорила!Vile,да ти отговоря първо на теб,аз сушеница си хапвам,кренвирши не,пушено също може,шунка,шункови колбаси.Яйца да,в всички вариянти,приготвени!
Аз да се похваля,свалих 10кг,остават ми 2дни на режим,после ще почивам 1седмица и ще направя още 25дни,че искам още 10да сваля,и дано успея!При мен бд,имаше ефект и без спорт,само коремни преси правя и тичам с кучето сутрин,но не е кой знае какво!
Успех на всички,независимо на коя диета сте!


Отговори