На борба с килограмите

Кое е полезно и кое не? Вкусотии, вкусотии, но как да отслабнем?
lubov4eto
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 1
Регистриран на: чет мар 31, 2011 10:21 am

:

Мнение от lubov4eto » вт май 03, 2011 10:15 pm

Здравейте , аз правих 90 дневната диета и то не искарах до край защото се разболях та само 2 месеца я правих за тея 2 месеца свалих 8 кг без спорт и не съм гладувала даже да ви споделя правих само 1 воден ден и след като видях резолтата от него реших че може и без него . Вече 3 месец съм на нормално хранене и не съм качила нито грам даже преди няколко седмици свалих още 500 гр незнайно кака :clap: . Пожелавам ви успех в боренето с кг


Потребителски аватар
lucky6
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 198
Регистриран на: ср окт 21, 2009 10:58 am
:: 7 рецепти от lucky6
:: 13 снимки от lucky6

Мнение от lucky6 » ср май 04, 2011 8:37 am

Браво! Браво! Браво, момичета! :clap: :clap: :clap:
Аз за стимул :oops: ...си обличам "слабата рокля" - това е най-тясната ми рокля, която ми е любима. По нея разбирам визуално колко съм отслабнала. Надявам се лятото да я нося често!

lilialkara
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 9
Регистриран на: пон апр 12, 2010 1:41 am
:: 3 рецепти от lilialkara
:: 25 снимки от lilialkara

Мнение от lilialkara » пет май 06, 2011 5:31 pm

Здравейте и от мен. Много ми хареса диетата на PassionFlower, но имам малки въпросчета...Има ли значение по колко вода пиеш на ден? Може ли да се пие кафе и алкохол? И как се отразява ако един ден ядеш по парче торта сутрин, обед и вечер? Аз честно казано нямам много излишни килограми (около 5-6кг.) и никога не съм била на диета, но пък за сметка на това много обичам да си похапвам...срам ме е да си призная, но доста често и през ноща ставам за да си хапна :) :) :)

Потребителски аватар
PassionFlower
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 158
Регистриран на: нед май 17, 2009 7:12 am
:: 352 рецепти от PassionFlower
:: 1554 снимки от PassionFlower
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Мнение от PassionFlower » пет май 06, 2011 9:02 pm

Виж за кафето няма никакви проблеми, за алкохола не мога да ти кажа, тъй като го избягвам и не консумирам, за сладичкото да ти кажа честно с тортичка не съм пробвала, но с шоколад съм. Яла съм по цял ден шоколад, имало е и такива дни.. Държа да подчертая, че при всеки човек отслабването е различно ( едни повече, други по-малко,но това съвсем не значи,че няма ефект) Всичко зависи от организма на дадения човек и метаболизма. Пожелавам успех на всички, които решат да я правят.
http://rusianamihailova.blogspot.com.es/


lilialkara
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 9
Регистриран на: пон апр 12, 2010 1:41 am
:: 3 рецепти от lilialkara
:: 25 снимки от lilialkara

Мнение от lilialkara » съб май 07, 2011 7:16 pm

Много млагодаря...Надявам се след време да се похваля с резултати...Успех на всички и от мен...

Потребителски аватар
lubopitka
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 175
Регистриран на: пон дек 29, 2008 3:26 pm
:: 5 рецепти от lubopitka
:: 61 снимки от lubopitka

Мнение от lubopitka » ср май 11, 2011 11:10 pm

Здравейте и от мен. Аз започнах да правя 90 дневна диета. Да видим какъв ефект ще има.
На всички пожелавам успех.
PassionFlower, все пак ще опитам някой ден твоята диета. Дано има ефект, защото аз много бавно свалям килограмите, но според мен трябва много да съм последователна и упорита.

Потребителски аватар
irinchicata
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 342
Регистриран на: ср авг 12, 2009 10:51 am
:: 49 рецепти от irinchicata
:: 187 снимки от irinchicata

Мнение от irinchicata » чет май 12, 2011 12:00 pm

За сладкото трябва да си спазваш сладкия ден.За алкохола е абсолютно забранено(от него се пълнее).Вода трябва да изпиваш поне литър и половина за деня.Кафе може(дори и с лъжичка захар).Успех с диетата.Според мен не ти трябва да я спазваш чак толкова строго за ради 5 кг :wink:

Desi_IB
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 1
Регистриран на: пон май 16, 2011 9:10 pm

Мнение от Desi_IB » пон май 16, 2011 10:00 pm

Здравейте,
аз бях на 90-дневната диета, спазвах я 90 дни, после почивка после още 60 дни. Бях качила доста след раждане и да ви кажа свалих излишните 24 кг за периода, който ви цитирах. Но трябва да се спазва много точно, трябва постоянство и да не се прекалява с количеството храна-макар и от позволен вид. Хубавото е, че после не се качват кг-те, стига разбира се да не се прекалява с храната после.

Потребителски аватар
cvetkQ
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 114
Регистриран на: пет окт 15, 2010 10:41 pm
:: 6 рецепти от cvetkQ
:: 2 снимки от cvetkQ

Мнение от cvetkQ » чет май 19, 2011 4:37 pm

аз за 2 месеца свалих 11 кг диетата ми беше без месо и пържено :love: :)

galyach
любител с ренде
любител с ренде
Мнения: 1
Регистриран на: чет ное 25, 2010 5:08 pm

Мнение от galyach » пон май 23, 2011 4:00 pm

Здравейте ! А някай да е ползвал пач лепенсите за отслабване на Slimweight , че аз мисля на да си ги поръчам. Притесняваме , че не намирам много мнения за тях.


Отговори