Диетата на Роси

Кое е полезно и кое не? Вкусотии, вкусотии, но как да отслабнем?
Отговори
Потребителски аватар
PassionFlower
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 158
Регистриран на: нед май 17, 2009 7:12 am
:: 352 рецепти от PassionFlower
:: 1554 снимки от PassionFlower
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

диета

Мнение от PassionFlower » съб апр 17, 2010 11:18 am

Най-нашумялата диета в момента е тази, която ти позволява да ядеш неща, които обичаш, но цял ден. Примерно: обичаш пица - това значи, че сутрин ядеш едно парче пица, на обед също, за вечеря също. Важното е да се повтаря през целия ден и така не трупаш кг, а ги сваляш. Аз имам бал тази година и правих до скоро тази диета. Научих я от мои приятелки в училище още миналата година. Оказа се обаче, че тази диета стана хит и много девойки я правят. От април месец миналата година до началото на април тази година свалих 20 кг. Бях 84 кг, сега съм 64, даже 62, но грубо казано.. Ако имате някакви въпроси - пишете :)
http://rusianamihailova.blogspot.com.es/


Потребителски аватар
PassionFlower
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 158
Регистриран на: нед май 17, 2009 7:12 am
:: 352 рецепти от PassionFlower
:: 1554 снимки от PassionFlower
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Мнение от PassionFlower » съб апр 17, 2010 11:39 am

Пускам поредичка от снимки. На всяка снимка има уточнена датата от пропъртийс инфото на снимките.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
http://rusianamihailova.blogspot.com.es/

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » съб апр 17, 2010 1:45 pm

Браво,Росииииии!Прекрасен резултат за прекрасен период :clap: !

Аз не харесвам диети със светкавичен ефект.Винаги при бързо сваляне губим вода и мускулна маса,и знам ли още колко важни за организма неща...Отслабвала съм с около 10 кг за 2 седмици,само на череши,ама бях на 24,сега съм на 34-и възрастта има значение.След първото дете свалих бързо,след второто(вече 5 години),продължавам борбата.За мен е важно да не гладувам,да не си лишавам организма от важни вещества,и да виждам как стрелката на кантара мърда наляво,пък дори и бавно.Когато съм гладна или трябва да ям само нелюбими и невкусни неща,много бързо се демотивирам.В крайна сметка след години лутане и опити,сваляне и качване,установих,че диети на базата на разделното хранене(90-дневната или на д-р Байкова),са най-добри,поне за мен.Като добавя дисциплина и последователност-получава ми се супер.ОБАЧЕ...
Винаги има обаче!В понеделник започнах втори вариант на диетата,но незнайно защо реших,че мога да не ям по 5 пъти на ден,а само по 1-2.Е,не става.Това е грешка 1.От понеделник досега не съм свалила нито грам.На всичкото отгоре не пия достатъчно вода,защото в магазина,в който работя,е доста студено,и не ожаднявам.Това пък е грешка 2.В крайна сметка от цяла седмица глад резултата е нулев.Личният опит е най-добрия учител,но ви съветвам:започнете ли диетата на д-р Байкова,бъдете максимално стриктни(според обстоятелствата),за да не ви е виновна после диетата,че не сваляте.Гарантирам,че с тази диета можете да отслабвате здрави и сити,без кой знае какво усилие.Само трябва малко твърдост.А ето я най-после и нея:

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=462947.0

Хващайте се и няма да съжалявате,дори само за детоксикация след дългата зима.Ако на някого мога да бъда полезна със скромния си опит-насреща съм.Ще се радвам да имам другарчета и тук,в любимия ми сайт :thumup: .Успех!

ceci913
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 1
Регистриран на: нед фев 13, 2011 10:12 am

Мнение от ceci913 » вт апр 05, 2011 2:20 pm

здравейте приемате ли ме при вас


Потребителски аватар
akva7
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 403
Регистриран на: нед фев 21, 2010 10:14 pm
:: 15 рецепти от akva7
:: 107 снимки от akva7
Местоположение: София

Мнение от akva7 » ср апр 06, 2011 12:53 am

Цеци,добре дошла в редиците на :cook: и на хората решили да смъкват кг. !!!
Изображение

Потребителски аватар
irinchicata
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 342
Регистриран на: ср авг 12, 2009 10:51 am
:: 49 рецепти от irinchicata
:: 187 снимки от irinchicata

Мнение от irinchicata » ср апр 06, 2011 1:24 pm

Здравейте и от мен:)И аз съм на разделно хранене от 15.03.2011г.Засега не мога да се похваля с драстично сваляне на килограми,но със свалени сантиметри-мога :clap: Очаквам най-голям ефект сега на първия ми воден ден,който е сега на 12.04.Нямам много килограми за сваляне и може би затова не става бързо :? Е все пак имам още 70 дена да свалям :lol:

Потребителски аватар
lucky6
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 198
Регистриран на: ср окт 21, 2009 10:58 am
:: 7 рецепти от lucky6
:: 13 снимки от lucky6

Мнение от lucky6 » пет апр 29, 2011 4:20 pm

Здравейте, момичета!

Искам да ви се похваля с моите минус 4 кг за 18 дни. :D
Намерих и аз период да отслабвам - Великден, РД на половинката, РД на 2 приятелки..., но волята е голямо нещо.Сега се чувствам щастлива, че въпреки многото изкушения по изминалите празници не се отказах от режима.
Не зная как се казва диетата, но тя определено ми помогна 2004 г. - свалих си нужните 12 кг за 10 седмици и ги задържах без проблем. Висока съм 176 см, тежах 78 кг, станах 66. През 2008 родих и бях 70. Вместо да сваля 4 кг ги качих. И така до 11.04.2011!
Пия по минимум 3 л вода на ден. И аз като PassionFlower ям цял ден едно и също, но в списъка ми няма пица :/ , а редувам следните неща:
- кисело мляко - 3 кофички /или прясно мляко - 1,5 л/
- месо - 0,600 кг
- зеленчуци - 1,200 кг
- сварени яйца - до 6 бр. /който може да издържи да маха от жълтъците/
- сварени картофи - 0,800 кг
- плодове - 1,200 кг
По възможност плодовете, зеленчуците и месото да са еднакви.
Аз замених плодовете със зеленчуци. Става ми лошо като карам цял ден на плодове. Признавам си, че ям домати и краставици едновременно и им слагам оцет и олио. Глад не усещам, тъй като пия вода често и по малко. Хубаво е да се правят коремни преси, защото кожата на коремчето не изглежда никак добре след свалянето на десетия килограм. Това ми беше грешката през 2004.
Махнах 4, остават още 4 :thumup: ! Но като време ми остават поне 5 седмици. :cry: Дано не се предам. Стискайте палци! И успех на всички отслабващи!

Потребителски аватар
irinchicata
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 342
Регистриран на: ср авг 12, 2009 10:51 am
:: 49 рецепти от irinchicata
:: 187 снимки от irinchicata

Мнение от irinchicata » вт май 03, 2011 1:56 pm

Е момичета-6кг назад!!!!! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: Не мога да повярвам!СУПЕР!!!Пожелавам на всички мнооооооого минуси в килограмите :hungry:

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » вт май 03, 2011 2:47 pm

Иринка ,мнооооооооооооооооого се радвам за теб.Знам какво е да се качиш на кантара и стрелката да показва кг надолу.Наистина много се радвам :clap: :clap: :clap:

Michaeladosy
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 1
Регистриран на: нед яну 08, 2017 5:19 am

Мнение от Michaeladosy » вт яну 10, 2017 11:01 pm

Диетата ми е ям само на обяд и вечера през другото време от обяд до вечеря когато съм гладен пия бульон от зеленчуци това правилно ли е?
Сутрин пия 3в1 това може ли да навреди нещо на диетата ми понеже има захар в него?
И искам да попитам от картофите дебелее ли се и по-специално от варените картофи?
Благодаря предварително

.


Отговори