Facebook томбола с награда!

Приключили конкурси, състезания и игри - вижте участниците и победителите
Отговори
Потребителски аватар
vg
Администратор
Администратор
Мнения: 553
Регистриран на: съб авг 04, 2007 11:07 am
:: 3362 рецепти от vg
:: 218 снимки от vg

Facebook томбола с награда!

Мнение от vg » чет дек 01, 2011 4:10 am

Здравейте Фейсбуук фенове!

През месец Декември с Веселият Готвач можете да спечелите страхотна награда само с две кликвания на мишката.

На Фейсбуук страницата на Веселият Готвач всеки ден ние споделяме с вас интересни връзки - вкусни рецепти, интересни статии, колекции с рецепти, нови неща от форума и т.н. За да участвате в томболата трябва просто да споделите връзка, която харесвате с вашите приятели. Това става като цъкнете на "Сподели" ("Share" на английски) под описанието на връзката.
fb.jpg
fb.jpg (31.62 KиБ) Видяна 14908 пъти
В прозорчето, което се отваря можете да напишете ваш коментар за връзката и остава само да потвърдите действието.

* За валидни участия се считат споделяния на връзки, публикувани от Веселият Готвач в периода между 1.12.20011 и 31.12.2011.
* Можете да споделите неограничен брой връзки, всяко ваше споделяне се отчита като отделно участие (билетче)
* Наградата ще спечели един от участниците, произволно изтеглено "билетче" на 5 Януари 2012.

Ето я и наградата:
Луксозна преса за картофи Fackelmann

Изображение

Пружиниращият механизъм, удобната дръжка и немското качество гарантират бързо и лесно приготвяне на страхотно пюре!

Успех на всички! Ние ще се погрижим да намирате връзки, които си заслужава да споделяте с приятелите си :thumup:
Екипът на "Веселият Готвач"


einjal
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 10
Регистриран на: ср фев 09, 2011 11:13 pm
:: 35 рецепти от einjal
:: 292 снимки от einjal

Мнение от einjal » чет дек 01, 2011 12:13 pm

ТОВА Е ФАНТАСТИЧНА ИДЕЯ - наградата е разкошна ,на по хубава е емоцията от самата игра ,томболата - всичко това носи много настроение ,зарежда предколедно ,усмихва ни .Толкова много обичам тези празници ,украсата ,празничните трапези ,да подарявам подарьци .Истинско щастие е да си жив ,да се радваш на живота и да правиш близки и познати щастливи .Колко много обичам да правя другите щастливи

einjal
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 10
Регистриран на: ср фев 09, 2011 11:13 pm
:: 35 рецепти от einjal
:: 292 снимки от einjal

Мнение от einjal » чет дек 01, 2011 12:16 pm

пресата е страхотна ,как досега не сьм я мернала - аз сьм голям фен на всички домакински джаджи както им казвам

Потребителски аватар
Pavel
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 908
Регистриран на: нед авг 05, 2007 11:04 am
:: 26 рецепти от Pavel
:: 393 снимки от Pavel
Контакти:

Мнение от Pavel » вт яну 03, 2012 10:01 am

Здравейте приятели !

Първата ни томбола специално за фейсбуук феновете ни приключи и един от вас, споделил линк през месец Декември на изминалата година получава наградата...

... и това е...

Irina Ivanova

Честито на Ирина! Моля, свържи се с нас на лично съобщение или през фейсбуук за да уредим изпращането на наградата.

Благодарим на всички за участието, очаквайте и нови забавни игри като добавка към вкусните рецепти и съблазнителните снимки :)
Aut viam inveniam aut faciam


Потребителски аватар
mimsi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 427
Регистриран на: пет дек 05, 2008 9:55 am
:: 26 рецепти от mimsi
:: 164 снимки от mimsi

Мнение от mimsi » съб яну 07, 2012 7:10 am

Честито на Ирина!Със здраве да си ползва пресата!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб яну 07, 2012 7:10 pm

Ирина, честит подарък - ползвай го със здраве :thumup:

П.П. Така и не разбрах това irinchicata ли е или само аз така си мисля :roll:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб яну 07, 2012 10:31 pm

Ирина, честита нова придобивка! Със здраве да си я ползваш! Тази награда според мен е повод за гордост за това, че си част от редиците на ВЕСЕЛИТЕ ГОТВАЧИ! :flow1: :clap:
Бони, и аз мисля, че това е нашата приятелка irinchicata :) .


Отговори