Достигнала съм лимита 500 любими ястия в папка? Ко речи ти?

Правила за писане в сайта и форума и подробна информация за възможностите и екстрите, които предлага Веселият Готвач
Отговори
Meri_Popins
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 56
Регистриран на: ср апр 09, 2014 12:44 pm
:: 188 рецепти от Meri_Popins
:: 327 снимки от Meri_Popins

Достигнала съм лимита 500 любими ястия в папка? Ко речи ти?

Мнение от Meri_Popins » нед мар 25, 2018 4:14 pm

:read: :?
Здравейте. Имам едно питане. Слагам доста рецепти, които ми харесват, но съм запълнила папката. Има ли начин да се увеличи лимита? Или да се направи така че да имаме приятели, да излизат на продила ни най- често изпробваните рецепти на приятелите? Искам още да добавям рецепти. Защо изобщо има такова ограничение?:) :clap: :hungry:
Добре дошли във моята страничка!
Обичам да готвя, да правя нови интересни рецепти. Обожавам българска, италианска, китайска и особено френската, Един по-здрав от мен за всички идиоти които ме изхвърлиха!


zlare
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 70
Регистриран на: пон апр 07, 2008 2:43 am
:: 45 рецепти от zlare
:: 135 снимки от zlare

Мнение от zlare » нед мар 25, 2018 6:34 pm

Направи си няколко папки. И аз достигнах лимита и си направих няколко папки. Кръстих си ги с различни имена -папка"кекс ове" и така...

Meri_Popins
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 56
Регистриран на: ср апр 09, 2014 12:44 pm
:: 188 рецепти от Meri_Popins
:: 327 снимки от Meri_Popins

Мнение от Meri_Popins » вт мар 27, 2018 7:27 pm

Хаххах, аз се бях ядосала на средата на поста. После разрових и се сетих. Извинявам се. Може да се изтрие темата!
Добре дошли във моята страничка!
Обичам да готвя, да правя нови интересни рецепти. Обожавам българска, италианска, китайска и особено френската, Един по-здрав от мен за всички идиоти които ме изхвърлиха!


Отговори